• Moloz taşıma ve atma hattı

Moloz Atma Hattı | Moloz Taşıma Nakliye Hizmeti


Moloz Atma Hattı İstanbul anadolu yakası sınırları içinde olması koşulu ile hangi semt veya mahalle olduğuna bakılmaksızın arayabilirsiniz. Evinizde bahçenizde veya iş yerinizde yıkım kırım ve tadilat sonucu çıkan molozları talebiniz halinde Paşaoğulları Moloz Hattı olarak kapınızdan alıyoruz.

Moloz Atımı Neleri Kapsamaktadır?

Moloz Atımında Paşaoğulları hafriyat, moloz atım hizmeti aracılığı ile her türlü inşaat molozu bertarafı konusunda kesintisiz hizmet vermektedir. Firmamızın sağlamış olduğu bu hizmet her türlü alçı, beton, fayans, duvar, şap kırım, mermer, tezgah molozlarını kapsamaktadır.

Molozlar nerden Alınır ve Nereye Atılır

Bina restore veya yeni inşaat çalışmalarında evlerde oluşmaktadır. Oluşan molozların evinizin bahçe katında veya 30. katta olması önemli değildir. Molozlar nerede olursa olsun uzman ekibimiz ve kapalı kasa araçlarımız ile moloz atma hizmeti yürütmekteyiz. Moloz atımı sırasında çevreye zarar vermeden ve gürültü kirliliği yaratmadan usulüne uygun olarak yüklemesini yapıyoruz. Yükleme işini tamamladıktan sonra Hafriyat Toprağı İnşaat Ve Yıkıntı Atıklarının Kontrolü Yönetmeliği hükümleri gereğince hareket ediyoruz. İlgili Büyük Şehir Belediyesince yada molozların bulunduğu mahalli Belediye Başkanlığınca belirlenen yasal hafriyat döküm sahalarına döküyoruz.