• Ümraniye Moloz Hattı | taşıma ve atma hattı

Ümraniye Moloz Atma Hattı - Moloz Taşıma ve Nakliye


Ümraniye'de moloz atma hattı mı arıyorusnuz? İstanbul Ümraniye'de moloz atma hattı ve duvar kırım yıkım hizmeti için hemen bizi arayın. -

Ümraniye Alo Moloz: +90 (535) 244 40 78

Moloz Atma Hattı | Moloz Taşıma Nakliye Hizmeti

Moloz Atma Hattı İstanbul anadolu yakası sınırları içinde olması koşulu ile hangi semt veya mahalle olduğuna bakılmaksızın arayabilirsiniz. Evinizde bahçenizde veya iş yerinizde yıkım kırım ve tadilat sonucu çıkan molozları talebiniz halinde Paşaoğulları Moloz Hattı olarak kapınızdan alıyoruz.

Ümraniye Moloz Atımı Neleri Kapsamaktadır?

Moloz Atımında Paşaoğulları hafriyat, moloz atım hizmeti aracılığı ile her türlü inşaat molozu bertarafı konusunda kesintisiz hizmet vermektedir. Firmamızın sağlamış olduğu bu hizmet her türlü alçı, beton, fayans, duvar, şap kırım, mermer, tezgah molozlarını kapsamaktadır.

Ümraniye'de Molozlar nerden Alınır ve Nereye Atılır

Bina restore veya yeni inşaat çalışmalarında evlerde oluşmaktadır. Oluşan molozların evinizin bahçe katında veya 30. katta olması önemli değildir. Molozlar nerede olursa olsun uzman ekibimiz ve kapalı kasa araçlarımız ile moloz atma hizmeti yürütmekteyiz. Moloz atımı sırasında çevreye zarar vermeden ve gürültü kirliliği yaratmadan usulüne uygun olarak yüklemesini yapıyoruz. Yükleme işini tamamladıktan sonra Hafriyat Toprağı İnşaat Ve Yıkıntı Atıklarının Kontrolü Yönetmeliği hükümleri gereğince hareket ediyoruz. İlgili Büyük Şehir Belediyesince yada molozların bulunduğu mahalli Belediye Başkanlığınca belirlenen yasal hafriyat döküm sahalarına döküyoruz.

Ümraniye Kırım Yıkım Hizmeti (Duvar Kırımı)

Duvar kırım yıkım hizmeti nde lider firma olarak varlığımı sürdürmekteyiz. İstanbul duvar şap ve beton kırım işlerinde yıkım ve kırım işi bazen insan gücüyle yapılsa da bazı durumlarda insan gücü tek başına yeterli olmamaktadır. Özellikle İstanbul Anadolu Yakasında betondan yapılmış ve demirle güçlendirilmiş yapılara karşı insan gücü bazen yetersiz kalmaktadır.
Ayrıca yıkım ve kırım işinden sonra ortaya çıkan toz, pislik ve moloz yığınlarının taşınması ve temizlenmesi de çabası. Bu soruna çözüm olarak İstanbul Anadolu Yakasında hizmet veren firmamız duvar, şap ve beton kırımı ekibimiz tüm yıkım kırım işlerinizi hızlı bir şekilde çözecektir.